Witamy w Zerówce!

Stało się! Z początkiem września przywitaliśmy Zerówkę Dziewczęcą w progach Węgielka! Dziewczynki po wakacjach wróciły do przedszkola lekko stęsknione, z nową energią i mnóstwem pięknych wspomnień. Pierwsze dni upłynęły nam na rozmowach i opowieściach o wakacyjnych przygodach, a efekty tych rozważań w postaci pięknych malowideł można oglądać w szatni Płomyczków i Iskierek. Dziewczynki poznały już zasady obowiązujące w grupie i uroczyście obiecały starać się ich przestrzegać. Z radością i zaciekawieniem wyruszyły także na pierwszą wspólną wyprawę – „palcem po mapie” – bo wrzesień to czas „Wędrówki przez kontynenty”! Przed nami wiele wyzwań i nowych doświadczeń. Trzymamy kciuki za „Zerówkowiczki”, by to był dla nich dobry rok, który w pełni przygotuje je do rozpoczęcia nauki w szkole. Cieszymy się, Iskierki i Płomyczki, że jesteście z nami!