Warsztaty dla ojców: "Bliżej – pełna łączność"

Inicjatywa Tato.Net, Przedszkole WĘGIELEK oraz Grupa eMMedia (Radio eM) zaprasza do udziału w nowym warsztacie dla ojców „BLIŻEJ – PEŁNA ŁĄCZNOŚĆ” Warsztaty odbędą się 18 lutego (sobota) w godzinach od 9:00 do 18:00 w Przedszkolu Węgielek.

ZGŁOSZENIA: www.tato.net (ostatnie wolne miejsca!)

Chcemy pokazać Ci jak możesz być bliżej swego dziecka i jak zaspokoić wszystkie jego najważniejsze potrzeby.
Warsztat „Bliżej” ma na celu przekazanie metod pogłębiania relacji ojciec – dziecko. Zajęcia opierają się na czterech filarach efektywnego ojcostwa, do których zalicza się: zaangażowanie, stałość, znajomość dziecka i opiekuńczość.

Dzięki tym warsztatom:
· przekonasz się jak wielki wpływ mają ojcowie na dzieci
· lepiej poznasz, co jest mocną, a co słabą stroną Twojego ojcowania
· nauczysz się wdrażać w życie 4 podstawy dobrego ojcostwa: zaangażowanie, konsekwencja, znajomość, wychowanie
· zobaczysz, które potrzeby swego dziecka zaspokajasz w sposób wystarczający, a nad zaspokojeniem których musisz jeszcze popracować
· uzyskasz od innych ojców feedback (informację zwrotną) i odkryjesz tajemnicę dobrego kontaktu z dzieckiem
· poznasz praktyczne metody budowy ojcowskiego planu działania
W czasie wartsztatu będzie możliwość zapopatrzenia się w publikacje dla ojców po cenach promocyjnych.

Zajęcia odbywają się w godzinach od 9.00 do 18.00

UWAGA! WARSZTATY SĄ DOFINANSOWANE KOSZT TO JEDYNIE 15 ZŁ