Cinderella czyli po naszemu Kopciuszek

W środę odwiedziły Węgielek uczennice klasy IV B ze Szkoły dla Dziewcząt Płomień, które wystawiły przedstawienie „Kopciuszek”. Gratulacje dla uczennic, które samodzielnie przygotowały kostiumy i dekorację. Przedszkolaki słuchały z uwagą historii Cinderelli, która zakończyła się happy ednem, a głośne brawa wybrzmiewały długo po zakończeniu spektaklu. Dziękujemy młodym aktorkom i nauczycielkom z Płomienia, które czuwały nad przygotowaniami do występu i zapraszamy ponownie. Drzwi Węgielka zawsze są dla Was otwarte. A dodatkowo to wielka radość zobaczyć na scenie dziewczynki, które kilka lat temu były przedszkolakami :).

Uczennice katowickiej szkoły Płomień odwiedziły katowickie przedszkole Węgielek, aby zaprezentować "Kopciuszka", którego przygotowały samodzielnie, pod czujnym okiem nauczycielek z Płomienia. Dziękujemy za odwiedziny naszego przedszkola. Przedszkolaki były zachwycone!