Kadra

 • ZOFIA FLUDER - Dyrektor, Członek Rady Zarządzającej

  ZOFIA FLUDER - Dyrektor, Członek Rady Zarządzającej

  Pracuje w naszym przedszkolu od początku jego istnienia, czyli od października 2009 roku. Ukończyła pedagogikę socjalną i opiekuńczą oraz zintegrowaną edukację wczesnoszkolną i przedszkolną na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Wcześniej pracowała jako wychowawca w Specjalnym Ośrodku Wychowawczym oraz w gimnazjum jako pedagog szkolny. Od lat jest zaangażowana w Ruch Światło–Życie. Uwielbia muzykę, śpiewa w zespole chrześcijańskim. Jej pasją jest także żeglarstwo i dobra książka. Żona Wiesława, mama Pawełka i Franka. 

 • JUSTYNA MICHALAK - Wicedyrektor, Członek Rady Zarządzającej, nauczyciel grupy Sówek

  JUSTYNA MICHALAK - Wicedyrektor, Członek Rady Zarządzającej, nauczyciel grupy Sówek

  Absolwentka studiów magisterskich w zakresie pedagogiki socjalnej i opiekuńczej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ukończyła również studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki oraz z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała jako wychowawca kolonijny oraz wolontariusz w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi i mającymi trudności w nauce. Przez kilka lat pracowała jako wychowawca w specjalnym ośrodku wychowawczym. Uwielbia czytać książki i jeździć na rowerze. Prywatnie żona Marcina i mama Bartka i Ani.

 • ELŻBIETA WEBER - wychowawca grupy Biedronek (3-latki)

  ELŻBIETA WEBER - wychowawca grupy Biedronek (3-latki)

  Ukończyła studia magisterskie na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne w Uniwersytecie Śląskim. Swoje powołanie do pracy z dziećmi odkryła prowadząc dziecięce grupy parafialne. Od 2011 roku zdobywa doświadczenie pracując w przedszkolu. Jej zainteresowania to muzyka, sporty zimowe oraz podróże.

 • GABRIELA MOCZKO - nauczyciel grupy Biedronek (3-latki)

  GABRIELA MOCZKO - nauczyciel grupy Biedronek (3-latki)

  Studentka trzeciego roku pedagogiki edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego na Uniwersytecie Śląskim. Doświadczenie z dziećmi zdobywała przez wiele lat prowadząc Dzieci Maryi, a także na obozach. Od kilku lat zaangażowana w ruch misyjny TUCUM.W wolnym czasie pogłębia swoją wiedzę na temat świata i rozwoju małego dziecka, wielbicielka dobrych filmów, a także miłośniczka dobrej muzyki i wędrówek górskich.

 • MARIA ZEGADŁO - wychowawca grupy Pszczółek (3-latki)

  MARIA ZEGADŁO - wychowawca grupy Pszczółek (3-latki)

  Ukończyła studia w zakresie Nauk o rodzinie w Uniwersytecie Śląskim. Obecnie w trakcie studiów z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Od wielu lat jest związana z Ruchem Światło-Życie. W czasie wolnym lubi odwiedzać NOSPR, teatr oraz czytać książki biograficzne. Szczególnie interesuje się losami brytyjskiej monarchii. 

 • MARTA KREIHS - nauczyciel grupy Pszczółek (3-latki)

  MARTA KREIHS - nauczyciel grupy Pszczółek (3-latki)

  Ukończyła katowicką Akademię Muzyczną na specjalności Teoria Muzyki. Z dziećmi pracuje od dziesięciu lat. Współprowadziła scholę parafialną oraz półkolonie dla dzieci, uczy gry na pianinie. Szczęśliwa żona Artura. W czasie wolnym lubi grać na pianinie, czytać książki, spotykać się z bliskimi.

 • IWONA GOJ - wychowawca grupy Motylków (3-latki)

  IWONA GOJ - wychowawca grupy Motylków (3-latki)

  Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku oligofrenopedagogika w Górnośląskiej Wyższej Szkole Pedagogicznej w Mysłowicach. Uczestnik szkoleń z zakresu języka migowego oraz terapii krótkoterminowej. Dotychczasowa praca zawodowa związana była z pomaganiem osobom niepełnosprawnym i będącym w kryzysie życiowym. Lubi spacery i jazdę na rowerze. Szczęśliwa żona Wojtka i mama Szymonka.

 • ANNA LIS - nauczyciel grupy Motylków (3-latki)

  ANNA LIS - nauczyciel grupy Motylków (3-latki)

  Absolwentka pracy socjalnej i pedagogiki społeczno-opiekuńczej w Wyższej Szkole Pedagogiki w Katowicach. Doświadczenie zdobywała podczas pracy w przedszkolu tuż po zakończeniu studiów. Obecnie szczęśliwa żona i mama dwóch córek. Siedem lat spędziła w Wielkiej Brytanii, ale tęsknota do rodziny, polskiej kultury i tradycji wzięły górę. Jej pasją od 12 lat jest tworzenie kartek okolicznościowych, a od roku również doradztwo i sprzedaż angielskich książeczek dla dzieci i młodzieży.

 • ANNA SKRZYPEK - wychowawca grupy Zajączków (4- i 5-latki), Członek Rady Zarządzającej

  ANNA SKRZYPEK - wychowawca grupy Zajączków (4- i 5-latki), Członek Rady Zarządzającej

  Ukończyła Kolegium Nauczycielskie w Bytomiu na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i edukacja przedszkolna. Kontynuowała również specjalność nauczycielską na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Od lat związana z Ruchem Światło – Życie. W wolnych chwilach chętnie wyrusza w góry. Szczególnie upodobała sobie bieszczadzkie połoniny, na które bardzo chętnie wraca.

 • ANNA RATKA - wychowawca grupy Tygrysków (4-latki)

  ANNA RATKA - wychowawca grupy Tygrysków (4-latki)

  Ukończyła studia na kierunku edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne na Uniwersytecie Śląskim. Doświadczenie zdobywała na praktykach w Węgielku, podczas wyjazdów na rekolekcje Dzieci Maryi i Obozy św. Jana Bosko, a także jako wolontariuszka Akademii Przyszłości. W wolnych chwilach lubi chodzić do teatru, czytać książki i wyjeżdżać nad polskie morze

 • 1
 • 2
 • 3