112 – wezwij pomoc

Tygryski, Zajączki i Kangurki odwiedził niedawno ratownik medyczny, a zarazem tata jednej z naszych czterolatek – pan Rafał Hrycaniuk. Gość przedstawił dzieciom jak wygląda praca w pogotowiu ratunkowym. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć wyposażenie ratownika, zapytać o jego pracę, a także przymierzyć specjalistyczną kamizelkę. Czterolatki z uwagą i zainteresowaniem słuchały prezentacji, podczas której chętnie wykazywały się znajomością numerów alarmowych i krokami postępowania przy wzywaniu pomocy. Takie spotkania są dla naszych maluchów zawsze ciekawym i miłym doświadczeniem, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych rodziców, którzy chcieliby podzielić się z węgielkowymi przedszkolakami swoimi zainteresowaniami, pasjami i zawodami.