„Bo my mamy takiego Świętego i modlimy się zawsze do Niego. Św. Józef radę da, bo On sprawy nasze zna!”

Coraz częściej na korytarzach i w salach Węgielka rozbrzmiewa piosenka o naszym świętym Patronie, którą specjalnie z okazji Roku św. Józefa napisała dla naszego przedszkola Pani Ania Eibin.

Węgielkowy „Projekt św. Józef” trwa, a tym razem do działania przystąpiły najstarsze przedszkolaki – Wiewiórki, Sówki i Liski. Dzieci z zainteresowaniem słuchały o życiu św. Józefa i postanowiły opowiedzieć tę historię innym. Wykonały piękne ilustracje do poszczególnych scen z życia Opiekuna Pana Jezusa, a następnie wcieliły się w rolę lektora nagrywając treść opowiadania. Pozostały już tylko drobne szlify i tak powstał film o świętym Józefie, który z nieukrywaną radością i dumą prezentujemy Wam, drodzy Rodzice!

Zachęcamy, by obejrzeć go w gronie rodzinnym! I niech to będzie dobry pretekst do tego, by znów westchnąć: Święty Józefie – módl się za nami!

Link do filmu: https://m.youtube.com/watch?v=wOsZQVrLQUU