Czy do przedszkola można przyjechać TIR-em?

W ostatnim czasie przed Węgielkiem zaparkował dość nietypowy wóz, który niczym nie przypominał samochodów przywożących naszych przedszkolaków. Na parkingu pojawiła się… kabina tira! A wszystko za sprawą Pana Kuby Morcinka, który chciał przybliżyć dzieciom jeden z kolejnych poznanych w tym miesiącu zawodów, jakim jest mechanik samochodów ciężarowych. Z ochotą opowiedział o swojej pracy i pasji jaką jest motoryzacja. Było CUDOWNIE! Każdy z Tygrysków dowiedział się jak ciężki jest taki wóz oraz jak wygląda „życie w trasie”. Każde dziecko mogło doświadczyć również jak ciężkie są narzędzia do naprawy takich samochodów. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za odwiedziny! Ach… jak my lubimy takie spotkania!