Goodbye, goodbye…it’s time to go on holidays! See you later :)

Goodbye, goodbye …it’s time to go on holidays! See you later 😊 Tymi słowami żegnamy się z naszymi przyjaciółmi, czyli our friends: Hippo, Cookie, Monkey and Patch. Spędziliśmy razem wspaniały rok w przedszkolu! Our friends uczyli i rozbawiali nas swoimi historiami: Hippo, Dog and Monkey zawsze w ruchu pokazali nam swoje domy, przedstawili zwierzaki na farmie i w dżungli, rysowali, skakali, liczyli, no a Kotek – Cat wiadomo… Cat is sleeping (kotek ciągle śpi). W swoich historyjkach Cookie bawił nas swoimi żartami: przecież kto daje rybę – fish na górę ciasta – a cake! Przecież nie wyjadamy jedzonka z kosza piknikowego w drodze na miejsce! Wszyscy oni życzą dzieciom i ich rodzinom udanych wakacji i podsuwają kilka pomysłów na wspomnienie języka angielskiego na plaży, w górach oraz w domu:

– liczenie do 20 po angielsku (np: kamyczków po drodze, muszelek na plaży, owieczek na polu, wisienek, czy truskawek), – podawanie kolorów absolutnie wszystkiego, co napotkają dzieci na swojej drodze,
– codzienne czynności z angielskim (brush my teeth, get dressed, put on your shoes, go home…),
– sprawdzanie pogody po angielsku, – zwierzaki od spiders and ants, po sheep and elephants,
– dni i miesiące to bułka z masłem,
– posiłki: warzywa i owoce, kanapeczki i inne pyszności.

Take care and hope to see you again! Trzymajcie się i do zobaczenia!