Goodbye, goodbye…it’s time to go on holidays! See you later :)

Goodbye, goodbye …it’s time to go on holidays! See you later 馃槉 Tymi s艂owami 偶egnamy si臋 z naszymi przyjaci贸艂mi, czyli our friends: Hippo, Cookie, Monkey and Patch. Sp臋dzili艣my razem wspania艂y rok w przedszkolu! Our friends uczyli i rozbawiali nas swoimi historiami: Hippo, Dog and Monkey zawsze w ruchu pokazali nam swoje domy, przedstawili zwierzaki na farmie i w d偶ungli, rysowali, skakali, liczyli, no a Kotek – Cat wiadomo… Cat is sleeping (kotek ci膮gle 艣pi). W swoich historyjkach Cookie bawi艂 nas swoimi 偶artami: przecie偶 kto daje ryb臋 – fish na g贸r臋 ciasta 鈥 a cake! Przecie偶 nie wyjadamy jedzonka z kosza piknikowego w drodze na miejsce! Wszyscy oni 偶ycz膮 dzieciom i ich rodzinom udanych wakacji i podsuwaj膮 kilka pomys艂贸w na wspomnienie j臋zyka angielskiego na pla偶y, w g贸rach oraz w domu:

– liczenie do 20 po angielsku (np: kamyczk贸w po drodze, muszelek na pla偶y, owieczek na polu, wisienek, czy truskawek), – podawanie kolor贸w absolutnie wszystkiego, co napotkaj膮 dzieci na swojej drodze,
– codzienne czynno艣ci z angielskim (brush my teeth, get dressed, put on your shoes, go home…),
– sprawdzanie pogody po angielsku, – zwierzaki od spiders and ants, po sheep and elephants,
– dni i miesi膮ce to bu艂ka z mas艂em,
– posi艂ki: warzywa i owoce, kanapeczki i inne pyszno艣ci.

Take care and hope to see you again! Trzymajcie si臋 i do zobaczenia!