Goodbye, goodbye … it’s time to start holidays!

– liczenie do 20 po angielsku (np: kamyczków po drodze, muszelek na plaży, owieczek na polu, wisienek, czy truskawek),
– podawanie kolorów absolutnie wszystkiego, co napotkają dzieci na swojej drodze,
– codzienne czynności z angielskim (brush my teeth, get dressed, put on my shoes, go home...),
– sprawdzanie pogody po angielsku,
– zwierzaki od spiders and ants, po sheep and elephants,
– dni tygodnia i miesiące to bułka z masłem,
– posiłki: warzywa i owoce, kanapeczki i inne pyszności.

Take care and hope to see you again soon! Trzymajcie się i do zobaczenia!