Guzik z pętelką :)

Ostatnio nasze Przedszkole wzbogaciło się o kolejne, wyjątkowe pomoce dla dzieci. A wszystko za sprawą pomysłowości naszej Pani Iwonki, a także maszyny do szycia i osoby, która towarzyszy naszym przedszkolakom na co dzień. Brzmi tajemniczo? Już wyjaśniamy.

Sprawne ręce naszej Pani Uli przygotowały niespodziankę, która posłuży do usprawniania dziecięcych rączek. Wykorzystując swoją maszynę do szycia, różne materiały i oczywiście talent krawiecki, Pani Ula uszyła dla wszystkich grup przedszkolnych ramki do nauki zapinania guzików, klamerek, zatrzasków, zamków, wiązania węzłów i kokardek. Dodatkowo, Pani Ula uszyła specjalną pacynkę, która pomaga podczas zajęć logopedycznych.

Pacynka (której imienia póki co nie znamy:)) jest zaprojektowana tak, by nie tylko towarzyszyć dzieciom podczas ćwiczeń artykulacyjnych, ale również wyjaśniać, na czym polega prawidłowe połykanie oraz czym jest skrócone wędzidełko.

Kochana Pani Ulu, to doskonały moment, aby powiedzieć Pani, jak bardzo jesteśmy wdzięczni, że jest Pani z nami! Już 10 lat! DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO!