Hej ho, żagle staw, ciągnij linę i się baw :)

Ahoj Kapitanie!
W tym roku hasłem przewodnim zabawy karnawałowej w naszym przedszkolu był „Bal u Kapitana Węgielka”. Pojawiły się więc liczne morskie motywy: pirat rudobrody i jego świta, sieć licznych morskich żyjątek i statek z podwodnym światem. Kolejny raz inicjatywa naszych Rodziców spotkała się z dużą radością podopiecznych z przedszkola i żłobka. Przebrane dzieci tańczyły, śpiewały, a nawet (jak to na statkach kiedyś bywało) słuchały morskich opowieści płynących z ust samego Kapitana Węgielka. Każdy z uczestników otrzymał też dyplom, który ucieszył każdego z osobna.
Dziękujemy nieocenionym Mamom i Tatusiom za przygotowanie zabaw i poprowadzenie balu, a także wystrój sali i relację fotograficzną z zabawy. Na każdym kroku możemy liczyć na rodzicielskie wsparcie, co bardzo nas cieszy. Ogromne brawa dla Pana Józefa, który zaskoczył wszystkich już od progu naszego przedszkola. Tyranozaur w Węgielku? Tak, to możliwe tylko u nas 🙂