Jedno się kończy, drugie zaczyna :)

„Poczytaj mi, tato, troszeczkę,
przeczytaj mi, tato, książeczkę,
poczytaj mi, tato, wieczorem i rano,
poczytaj, poczytaj mi, tato.”

Pod hasłem „Poczytaj mi, Tato” minęły nam marzec i kwiecień. Wspaniały czas wielu spotkań przy dobrej
lekturze dziecięcej! Dziękujemy Wam, drodzy Tatusiowie, za Wasze zaangażowanie, poświęcony czas oraz
wielką kreatywność! Choć schemat wizyt był podobny, to każde spotkanie było wyjątkowe i niepowtarzalne! W imieniu wszystkich szczęśliwych, dumnych i zasłuchanych Przedszkolaków – dziękujemy! Wierzymy, że czas poświęcony lekturze zaowocuje w przyszłości: większą ciekawością świata, dłuższym czasem koncentracji uwagi, wzbogaconym słownictwem i umocnieniem więzi!
A teraz czas na parę liczb!
W tegorocznej edycji:
– nasze przedszkole odwiedziło 97 Tatusiów,
– odbyły się 103 spotkania,
– zostało przeczytanych ponad 130 książeczek,
– dzieci słuchały bajek przez średnio 15 minut (podczas każdego spotkania), a więc przez ok. 1545 minut,
do daje 25 godz i 45 min,
– odbyło się 1 grupowe czytanie z podziałem na role!

Akcję „Poczytaj mi, Tato 2024” uważamy za zakończoną!

Ale nie martwimy się! Przecież od maja do czerwca nasze przedszkole odwiedzać będą Mamusie w ramach akcji „Opowiedz mi, Mamo”! Pierwsze spotkania za nami!