„Już kolorowe błyszczą stroje, bawią się klowni i kowboje. Migają światła nad głowami, a my z radością wciąż śpiewamy”.

Udało się 😊 Wreszcie nadszedł ten niezwykły dzień, tak długo wyczekiwany przez nasze przedszkolaki. W salach, pięknie przyozdobionych na tę okazję, można było spotkać księżniczki, wróżki, policjantów, piratów, Batmanów, kotki, dinozaury, lekarzy i wiele wiele innych postaci, których nie sposób wymienić. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje i z wielką ochotą uczestniczyły
w tańcach i zabawach prowadzonych przez … no właśnie, przez kogo? O to musicie zapytać już swoje dzieci lub wypatrzeć na zdjęciach 😉 Tego dnia uśmiech nie znikał z twarzy, a przerwę w zabawie umilił słodki poczęstunek, a także sesja zdjęciowa. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości, o czym możecie sami się przekonać, oglądając zdjęcia z karnawałowej galerii. Zapraszamy!