Kiedy uśmiecha się dziecko, uśmiecha się cały świat :)

Oj, działo się działo i to od samego rana 🙂 Było kolorowo, bo w ten dzień mundurki zostawiliśmy w domu. Były peruki, kapelusze i kwieciste sukienki, piegi i warkocze, a na buziach uśmiechy i wiele radości. Na dzieci czekała niespodzianka przygotowana przez Rodziców i nauczycielki – przedstawienie „Tadek niejadek” wywołało salwy śmiechu, gromkie oklaski i wielkie zdziwienie, bo nagle Mama zamieniła się w Tadka czy Babcię, jeden Tata chodził po drabinie, a inny został Dziadkiem w meloniku, Mama nosiła kolorowe baloniki, a inna była kelnerem :). Było muzycznie, śpiewająco i z morałem.

Kochani Rodzice – aktorzy! Serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie w zorganizowanie teatralnego przedstawienia. Po uśmiechach dzieci chyba nie macie wątpliwości, że niespodzianka z Waszym udziałem udała się na 100%.

A skoro o jedzeniu mowa, to po zabawach z chustą animacyjną i piłeczkami dzieci miały pyszny poczęstunek – zdrowe szpinakowe babeczki z odrobiną lukru, na osłodę. Pyyyyychota! Słońce przegoniło chmury i dalsza zabawa trwała na placu zabaw. Były oczywiście bańki mydlane, taaaaaaaaakie duże, które dopełniły całości. A na koniec każdy przedszkolak wyszedł do domu z balonem w ręku i plecakiem miłych wspomnień z węgielkowego Dnia Dziecka. Z resztą zobaczcie sami 😊