Konferencja dla rodziców

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na konferencję pod tytułem „Kocham i wymagam”, która odbędzie się już w piątek 30 marca o godzinie 17:30 w sali Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, przy ulicy Jordana 18.

 

Wykłady wygłoszą: Paweł Zuchniewicz („Wychowanie do wolności”) oraz dr Monika Jakubowska („Autorytet rodzica. Jak dzisiaj wymagać od dziecka?”)

 

Organizatorem konferencji jest nasze przedszkole oraz Radio eM, natomiast patronat medialny nad tym wydarzeniem objął tygodnik Gość Niedzielny i portal wiara.pl

 

WSTĘP WOLNY! Zapewniamy opiekę dla dzieci.

 

Paweł Zuchniewicz – ur. 1961 roku, dziennikarz radiowy, pisarz, mąż żony Małgorzaty, ojciec trzech córek – Anny, Zofii i Heleny. Odpowiedzialny za komunikację i współpracę z Rodzinami w Stowarzyszeniu Sternik. Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim i Instytutu Studiów nad Rodziną przy ATK (obecne UKSW). Autor powieściowych biografii bł. Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego oraz rubryki „Jak to jest” w Małym Gościu Niedzielnym.

 

Monika Jakubowska – pedagog i etnolog, doktor Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego, autorka i konsultantka badań z zakresu edukacji.