Mama i Tata – najlepsi wychowawcy świata!

– ciągle jeszcze słychać hasło skandowane podczas naszego Węgielkowego Święta Rodziny!!! Dobra, rodzinna zabawa, pełen atrakcji festyn, m.in. występy dzieci i młodzieży, manufaktura masek i bransoletek, gry i zabawy sportowe oraz punkt kulminacyjny – bicie Rekordu Polski w jednoczesnym tańcu „Kaczuszek” – tego wszystkiego doświadczyliśmy w czerwcową sobotę na Bugli w Katowicach. Było słonecznie, wspólnotowo i hojnie.

Bardzo dziękujemy za stworzony klimat, wspaniałą zabawę, niezapomniane emocje oraz liczne przybycie – co pozwoliło w liczbie 876 osób ustanowić nowy Rekord Polski w tańczeniu „Kaczuszek” i jednocześnie zebrać 2374zł, aby wspomóc dzieciaki z naszych mniej zamożnych rodzin.

Gratulujemy naszym przedszkolakom pięknych występów na scenie – były śpiewy, tańce, a przede wszystkim mnówsto miłości, która wypływała z dziecięcych serc wprost do serc Mamy i Taty 🙂 <3