Rosół, berek i psikusowanie, czyli co przedszkolaki lubią robić z babciami i dziadkami?

Kochane Babcie oraz Drodzy Dziadkowie!
Z okazji Waszego święta życzymy Wam dużo zdrowia, pomyślności oraz uśmiechu na twarzy. Niech Wasze wnuki będą dla Was źródłem nieustającej radości,
bezinteresownej miłości oraz powodem do dumy!
Bądźcie z nimi jak najdłużej, aby mogły czerpać od Was mądrość oraz życiowe doświadczenie.

W minionych tygodniach przedszkolaki ze wszystkich grup ciężko pracowały – przyklejały, malowały, wycinały, ozdabiały. Dzielnie też uczyły się tekstu i śpiewały specjalnie napisaną piosenkę. A to wszystko po to, by sprawić niespodziankę Babciom i Dziadkom. Jesteśmy przekonani, że im się udało.

Oprócz tego zapytałyśmy też nasze przedszkolaki o to, jak spędzają czas z babciami i dziadkami, co lubią razem robić. Zapraszamy do lektury 😊.

Czytać i słuchać bajek, które opowiada babcia, jeść ciasta – są przepyszne, na przykład sernik, jabłecznik albo z truskawkami. Babcia też czasem pozwala oglądać mi bajeczki. (Gosia, Zajączki)

Lubię grać z babcią w planszówki. (Nastka, Tygryski)

Bawić się w chowanego i w Babę Jagę. Lubię też rosół, który robi babcia. (Wanda, Tygryski)

Z babcią i dziadkiem bawimy się w rodzinkę, babcia jest mamą, a dziadek tatą. Babcia robi pyszne kluseczki. (Hania K., Kangurki)