Wiosna, wiosna, wiosna, ach to Ty!

Tydzień temu Pani Wiosna (nasz gość specjalny), zaprosiła grupy trzylatków do wspólnej zabawy. Zostawiła im w salach listy, w których poinformowała o tym, że ukryła dla nich prezenty! Aby je odnaleźć, nasze dzielne przedszkolaki musiały rozwiązać kilka zadań. Biedronki, Pszczółki i Motylki najpierw szukały w przedszkolu kwiatuszków, które doprowadziły ich do kolejnej wskazówki – mapy. Następnie grupy udały się we wskazane miejsca, a tam już czekały na nich skarby – koszyczki z oznakami wiosny! Śmiechu i radości było co niemiara i na pewno jeszcze długo będziemy wspominać nasze wiosenne podchody! Pani Wiośnie spodobało się w naszym przedszkolu na tyle, że postanowiła zostać z nami troszkę dłużej (może nawet na 3 miesiące :)) Odwiedziła przy tej okazji Iskierki w żłobku oraz Kangurki, Tygryski, Sówki i Wiewiórki, przynosząc wiosenne kwiaty i garść zagadek:) Dziękujemy za tak miłe spotkanie!