Wykład "Psychomotoryka – ruch pełen znaczeń."

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na kolejną konferencję z cyklu KOCHAM i WYMAGAM.

Wykład pt. „Psychomotoryka – ruch pełen znaczeń. Jak skutecznie wspierać rozwój psychoruchowy dziecka ?” wygłosi Pani dr Jolanta Gnitecka. Wykład odbędzie się 22 listopada (środa) o 17:30 w Szkole Podstawowej dla Chłopców KUŹNICA w Katowicach przy ul. Słowiańskiej 1.

Jak zwykle wykład ma charakter otwarty oraz bezpłatny.

Pani dr Jolanta Gnitecka jest fizjoterapeutką, pedagogiem specjalnym, doradcą życia rodzinnego, terapeutą psychomotoryki wg Procus i Block oraz psychomotoryki francuskiej, terapeutą Integracji Sensorycznej wg Ayres oraz adiunktem w Zespole Pedagogiki Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych (również rodziców dzieci z innych szkół i przedszkoli) i prosimy o rozsyłanie zaproszenia wśród przyjaciół i znajomych.

Podczas wykładu będzie zapewniona opieka dla dzieci w wieku 3-10 lat. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca dla dziecka. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza link.

Patronat nad wydarzeniem: Radio eM oraz Gość Niedzielny.

Do zobaczenia!
Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji i Rodziny WĘGIELEK