Z wizytą u Tygrysków i Kangurków

Witajcie Rodzice naszych 4-latków. Czy jesteście gotowi na rok pełen wrażeń? Bo my, nauczycielki, wiemy, że to będzie bardzo energiczny rok. Ale nie ma się czemu dziwić – przecież to Tygryski i Kangurki, a wiemy dobrze, że akurat one lubią brykać 🙂 Już pierwszego dnia nowe sale wypełniły się uśmiechem i radością, a jeśli pojawiły się smuteczki, to szybko zostały rozwiane przez wrześniowy ciepły wiatr. Nowy rok to nowe wyzwania. Częściej schodzimy i wchodzimy po schodach, Ms Betty odwiedza nas codziennie, aby uczyć nas angielskiego (swoją drogą jak Ona to robi, że codziennie przyjeżdża z Anglii do Węgielka – zastanawiają się nieraz dzieci), sala psychomotoryczna jest za zakrętem (no, może dwoma), a w naszych planach pojawiło się więcej czasu spędzanego na podwórku i nie ma już leżaczków. Jest za to czas na posłuchanie bajeczki i audycji muzycznej i co ciekawe – czasem podwórko jest rano, a nie przed obiadem. Szczególnie ten ostatni punkt przypadł do gustu Kangurkom i Tygryskom, ale był czas także na poznanie grupowego kodeksu, zasad i nowych kolegów i koleżanek z grupy. Przedszkolaki sprawdziły gdzie jest pokój nauczycielski, gdzie gabinet Pani Dyrektor, a także kto jest za ścianą:). Czy było fajnie? Zobaczcie sami. Te uśmiechy mówią same za siebie:)