Zaproszenie na konferencję

Serdecznie zapraszamy na kolejną, piątą konferencję z cyklu KOCHAM i WYMAGAM.

 

Tym razem będziemy mieli okazję wysłuchać wykładu pt. „Jak rodzice powinni rozmawiać z dziećmi na temat płciowości?”, który wygłosi Pan Dr Piotr Giertych. Wykład odbędzie się 15 listopada (piątek) o 17:30 w auli Gimnazjum nr 10 w Katowicach-Boguciach przy ul. Słowiańskiej 1 (ta sama aula, w której gościliśmy na poprzedniej konferencji Panią Profesor Wandę Półtawską).

Wykład ma charakter otwarty i bezpłatny.

Pan Piotr Giertych jest z wykształcenia doktorem teologii i inżynierem leśnictwa. Pracował m.in. jako wicedyrektor Szkoły Podstawowej dla Chłopców ŻAGLE w Warszawie. Jest pomysłodawcą i współtwórcą Orszaku Trzech Króli, który jest organizowany już w ponad 100 miastach Polski. Przygotował setki dzieci do Pierwszej Komunii Św. i Sakramentu Bierzmowania. Jest również autorem bardzo popularnej książki „Piotrek i Ania idą do Pierwszej Komunii”, którą będzie można zakupić po konferencji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców i prosimy o rozsyłanie zaproszenia wśród przyjaciół i znajomych.

Podczas wykładu będzie zapewniona opieka dla dzieci. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca dla dziecka. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem konferencja@wegielek.edu.pl .

Będziemy również wdzięczni rodzicom za zgłoszenie swojego uczestnictwa w wykładzie – pozwoli to nam odpowiednio przygotować aulę. Zgłoszenia prosimy przesyłać również na adres konferencja@wegielek.edu.pl
Do zobaczenia!